کلا  از  هر چیزی که برام حالت زوری و اجبار داشته باشه بیزارم  و  در مقابلش به شدت واکنش نشون میدم. وقتی حس میکنم که دارن بهم زور میگن و میخوان من رو وادار به انجام کاری کنن دیگه برام فرق نمیکنه، یهو در حد گلادیاتور واکنش نشون میدم.  دلیلش هم واضحه، زیر بار زور رفتن برای من خط قرمز محسوب میشه، دستور گرفتن برای من خط قرمز محسوب میشه،مواقع زیادی به ضررم شده و زبون سرخم سرم رو داشته برباد میداده. از مخالفتهام و گردن کشی هام در محل کار مقابل رئیس بسیار رئیسم، از مقاومت جلو استاد، از اعتراضات اون سالهای دانشگاه و بابت همش هم تاوان زیاد دادم. اما پشیمون نیستم.

الانم یه جای بسیار خطرناک آنچنان بلبل زبونی و حاضر جوابی کردم که خودمم در حیرت موندم. آخه یه ریز داشت دستور میدادو موضع از بالا به پایینش داشت حالم رو به هم میزد. حالا کاش یه ذره سواد و دانش تو این زمینه داشت!! 

**** این آدم فقط یه آدم عوضی پررویه.  نه سواد داره نه شعور نه حتی تحصیلات مرتبط فقط پست وحشتناکی داره

**** همین آدم یکماه قبل توی یک جلسه یه آقای جوون نخبه دکترا مکانیک با یک طرح عالی برای سلول های خورشیدی رو آنچنان زشت با خاک یکسان کرد که بنده خدا داشت گریش میگرفت (مطمئنم از ترس موقعیت وحشتناک این ادم هیچی بهش نگفت)آخرشم به مبتکر بنده خدا گفت حتما توقع دارید که مملکت بیفته دست یه مشت شما جوونای قرتی و دوزاری!!! اینا رو توی یک جلسه رسمی گفتا.

****منم تمام  طرح در پیت و مسخرش رو بردم زیر سوال چون سر تاپا غلط بود و تنها قسمت درستش اسم و فامیلش بود (همونم شک دارم).  و من به عنوان حسن ختام حرفام بهش گفتم طرح پیشنهادی گروه شما فقط یک کپی پیست ناشیانه از یک منطقه غیر مرتبط هست (همه رو همونجا مستدل و علمی بهش گفتم) که کاملا در شیراز غیر قابل اجراست. حداقل کپی کاری میکنید از یک منطقه مشابه انجام بدید آدم خندش نگیره!! و یادتون باشه طرح کپی کاری شما رو الان یکی از همون جوونای قرتی دوزاری  داره زیر سوال می بره  و شما و گروهتون حتی نتونستید از خودتون دفاع کنید. اونم گفت امثال شما ها رو نباید اینجاها راه بدن!! منم  بهش گفتم شما در جایگاهی نیستی که برای من باید و نباید تعیین کنیی. خیلی آروم و ریلکس و با لبخندی بر گوشه لب هم بهش گفتم .یارو هم داشت خودزنی میکرد.وقتی هم از در بیرون میومدم بهش گفتم راست گفتین مملکت نباید بیفته دست یه مشت جوون قرتی  و دوزاری!!!مملکت مال شماها باشه که مثل مار بوآ روش چمبره زدین.

**** انگار مسئولین و صاحب منسب های ما علاقه عجیبی به ی های علمی دارن و در اوج حماقت فکر میکنن هیچکس هم نمیفهمه!!!

**** فقط الان حالم خوبه و راحتم چون تمام یک ماه گذشته حالم بد بود،  از اون برخورد خودخواهانه از اون همه رذالت و کثافت، میدونم با این کارم باید تاوان سختی بدم اما الان نمیخوام بهش فکر کنم چون میدونم کاری ازم برنمیاد. 

**** فقط امیدوارم اجازه بدن نوع مرگمووو خودم انتخاب کنم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fiji frenic lift mega micro multi hitachi drive repair تعمیر تعمیرات تخصصی اینورتر و درایو فوجی فرنیک و هیتاچی به سوی ظهور نا تمام Mark اطلس رایانه وبلاگ رسمی حوزه علمیه قائمیه بندر انزلی گلچین آنلاین هداياي تبليغاتي اسکار فیلم های سینمایی ایرانی وخارجی بشارت