لازمه که یکی با یه پس گردنی به من یادآوری کنه که این ترم (اردی بهشت ماه)آزمون جامع دارم، این آزمون چیزی نیست که بشه توی یک روز و یک هفته و حتی یک ماه حلش کرد ولی من کماکان دارم یللی تللی میرم! عین خیالمم نیست. 

5 تا کتاب  گرفتم و عین بلدوزر دارم میخونم انگارکه  از اونا امتحان دارم. دوباره لذات فلسفه ویل دورانت رو دارم میخونم این کتاب به نظرم باید جز کتابهای درسی توی دانشگاه ها برای همه رشته ها تدریس بشه. همینطور قرداد اجتماعی ژان ژاک روسو و خیلی کتابهای دیگه، حداقل اینقدر فارغ التحصیل مدرک گرای بی سواد بیرون نمیدادیم

**** بی خیال!!! یکی به من بگه تو به جای نظریه پردازیهای صد من یه غاز که کسی براش تره خرد نمیکنه بشین درست رو بخون، والااااا

**** تقریبا موضوع تزم داره قطعی میشه، آخرش رفتم سراغ مخازن نفتی خدا به خیر کنه با این کمبود دیتا ها و وضعیت مطالعاتی خراب و اکثر داده ها که دست برادران کفار هست، نمیدونم استادم از من چه توقعی داره؟؟؟ ولی خب منم سرم درد میکنه برا دردسر اینم یه نوع مازوخیستیه.

**** الان ویل دورانت رو نشوندم یه ور دلم اون مخازن نفت هم اون ور دلم هر دو دارن چشمک میزنن، نتیجه هم از اول معلوم بود "ویلی" عزیزم برنده شد!!!

**** کلی هم فیلم دیدم تصمیم دارم تمام فیلم های اصیل و با مفهوم سی نمای جهان رو ببینم، 100 فیلم برتر تاریخ سینما به انتخاب "بفتا" قبلا یه سری هاش رو دیده بودم اما الان یه تعداد دیگش، درسته همیشه و همه حال کتاب رو ترجیح میدم اما دیدن فیلم های اصیل و پرمحتوا کم از کتاب به دانسته های آدم اضافه نمیکنه و کمتر از اون لذت بخش نیست. به جز شاهکارهای پدرخوانده، رستگاری در شاوشنگ، میان ستاره ای و ممنتو وسرگیجه، تلقین، پرستیژ سکوت بره ها، فارست گامپ، همشهری کین، لورنس عربستان، فهرست شیندلر، نجات سرباز رایان، محله چینی ها.و بعضی هاشون دنیایی از رونشناسی جامعه شناسی ت و تاریخ رو بعضیشون دنیایی از تلاش و علم و زندگی رو نشون میدن. کیف میکنه آدم. در این قسمت هم مخازن نفتی بازنده شد!!!

****میترسم همین فرمون ادامه بدم مخازن در مقابل کتاب "سکینه عاشق غضنفر میشود" و یا ازین فیلم هندی مزخرفا (آخرین بار تو 9 سالگی دیدم) هم بازنده بشه!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jobcenter تنبیه های من نرم افزاری فردیس فویل آلومینیوم Kristy تفریحات سالم3 کمپانی تولید ساز رِنگ طراحی قالب رضا Fara Mobile army world