خب خب خب

دوباره فصل باشکوه امتحانات رسید که من دقیقه 90، یادم بیاد که هیچ غلطی نکردم! در همین وانفسا خیلی جوگیرانه وقت دندون پزشکی بگیرم اونم برای یک کار اساسی، درست یک روز قبل از یک امتحان سخت. تازه کرم کتاب خوندنم باز فوران کرده. 

**** خدایا من کی به راه راست هدایت میشم؟ یا بهتره بگم کی راه راست به سمت من هدایت میشه؟

**** یک شنبه امتحان دارم، هنوز نرفتم مشکل کارتم رو حل کنم!! فردا صبح هم مرخصی گرفتم که برم مشکل رو حل کنم اما نمیدونم چرا یهو خون به مغزم نرسید رفتم با یک هزینه هنگفت وقت دندون پزشکی گرفتم اونم وسط این اوضاع مالی!. الان دقیقا نمیدونم صبح یکشنبه چطوری میخوام برم سر جلسه

**** حالا یه کاریش میکنم. دقیقا چی کار؟؟؟؟

**** من کی وقت کردم اینهمه جو گیر و دل به نشاط بشم؟؟؟

**** من واقعا با این امتحانات سخت میخوام چه غلطی بکنم؟؟؟

****این ترم آخرین ترم تئوری و طبعا سخت ترین واحدهای تحصیلی رو داریم، ترم بعد هم آزمون جامع هست. حالا من چرا قدرت درکم رو در این مورد از دست دادم نمیدونم. البته الان با توجه به اینکه امتحانات پس فردا شروع میشه کار خاصی نمیتونم بکنم یعنی درک کردن و نکردنم چیزی رو عوض نمیکنه

**** من دیگه خوب نمیشم خودمم میدونم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایه سازان مهر گستر محمد علی نجفی پور کسب درآمد از اینترنت گریهــــ های امپراطــــــــور دل نوشته های من . netthailand.parsablog.com نیکان فرایند نواندیش بزرگترین تولیدکننده اسید دانشنامه آهن و فولاد